Wiosna na paznokciach – prezentujemy najnowsze kolekcje lakierów hybrydowych

Tak jak świat mody ma Fashion Week, tak w świecie urody odbywają się targi Beauty Forum w Warszawie. Impreza ma miejsce dwa razy do roku – na wiosnę oraz jesienią. Setki wystawców, najnowsze trendy, pokazy i konsultacje z ekspertami. To właśnie wtedy, moje ulubione marki lakierów hybrydowych prezentują najnowsze kolekcje. Ponieważ osobiście nie dam rady uczestniczyć w Beauty Forum, postanowiłam zrobić reaserch i podzielić się z Wami hybrydowymi nowościami od NaiLac, SPN, Semilac, NeoNail oraz Indigo. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać, aż wiosna zawita na moich paznokciach!

NaiLac

Codziennie od 26 lutego do 2 marca w ramach przedpremiery kolekcji,  NaiLac ujawnia po jednym kolorze z wiosennej palety za pośrednictwem wydarzenia na Facebooku (znajdziecie je tutaj). Całość będziecie mogły zobaczyć już w tę sobotę podczas targów. Póki co, zaprezentowano 4 z 5 kolorów.

NaiLac

SPN

Dokładne kolory poznamy podczas Beauty Forum. Marka zapowiada 10 nowych lakierów o nowej, gęstszej formule. Pozwoliłam sobie udostępnić informację znalezioną na grupie marki, zapowiadającą to, czego możemy spodziewać się w kolekcji wiosna/lato.

SPN

Indigo

Oprócz pastelowych odcieni, w wiosennej kolekcji Indigo znajdziemy także soczyste i nasycone kolory. Dodatkowo, od 9 marca będzie można kupić Smoke Powder, którym uzyskamy bardzo ciekawy efekt dymu na paznokciach. Pyłek ma 5 różnych odcieni, a słoiczek kupimy już za 9 zł. Osobiście zakochałam się w tej nowości! Spodziewajcie się wpisu z recenzją  Smoke Powder na blogu w niedalekiej przyszłości 🙂

Indigo

Idingo smoke powder

Semilac

Wiosna równa się pastele. Również u Semilac znajdziemy piękne, delikatne kolory. Najnowsza kolekcja skrywa się pod nazwą PASTELLS#2 i składa się z 9 lakierów hybrydowych. Z ciekawostek, Semilac podczas Beauty Forum zaprezentuje ultra trwałe pomadki do ust, których twarzą została znana YouTuberka Maxineczka.

Semilac pastells#2

Neonail

Neonail wiosenne nowości pokaże podczas targów w najbliższy weekend. Niestety, nie udało mi się znaleźć przykładowych kolorów. Jako przedsmak marka przygotowała film (link znajdziecie tutaj). Według video, lakiery będą odzwierciedlały różne osobowości kobiet. Jak myślicie, którą z nich będziecie: independent, classy, innocent, modern, czy może sweet?

Cover photo

You may also like

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *