Testujemy nowe hybrydy! NaiLac & mirror effect

W poprzednim wpisie mówiłam, że jestem wielką fanką marki SPN. Dziś przyszła kolej na NaiLac!

Już od jakiegoś czasu przymierzałam się do zakupu lakieru od NaiLac. Marka powstała w zeszłym roku we współpracy z SPN Nails Professional. Po raz pierwszy miałam z nią styczność podczas wrześniowych targów Beauty Forum w Warszawie.  Oprócz bogatej gamy kolorystycznej, NaiLac może pochwalić się brakiem formaldehydu w składzie. A oto jak pierwszy lakier zawitał na mojej półce…

Na fanpage’u marki organizowano konkurs wielkanocny, w którym do wygrania był lakier hybrydowy w wybranym przez siebie kolorze. Aby zdobyć nagrodę wystarczyło w komentarzu pod postem napisać jaki kolor chcielibyśmy otrzymać. Bardzo ucieszyłam się, widząc swoje imię wśród zwycięzców, a kolor  #257 z najnowszej pastelowej palety dołączył do mojej kolekcji.

Muszę przyznać, że mile zaskoczyła mnie konsystencja i krycie lakieru. Wystarczyły tylko 2 warstwy, aby uzyskać piękny kolor. Lakier nie marszczy się podczas utwardzania w lampie LED, co często zdarza się przy jasnych odcieniach.

Stylizację uzupełniłam pyłkiem MirrorX Silver od SPN. Aby uzyskać pożądany efekt potrzebny jest specjalny top, “bez przemywania”. Ja użyłam shine nr 700 tej samej firmy.  Choć z pozoru nałożenie pyłku wydaje się proste, to w rzeczywistości dopiero po kilku aplikacjach, metodą prób i błędów udało mi się wypracować skuteczną technikę.

Na początku maluję paznokcie jedną warstwą koloru. Nakładam top “bez przemywania”, a następnie delikatnie wcieram pyłek. Używam do tego pędzelka o zakończeniu podobnym do cieni do powiek. Krok ten powtarzam dwa razy, a na koniec maluję paznokcie tradycyjnym topem. Jeśli macie możliwość, by uniknąć zabrudzeń polecam używać osobnego pędzelka, a najlepiej topu do ostatniej warstwy.

A oto efekt końcowy! A Wy jakie macie sposoby nakładania pyłku, by uzyskać efekt lustra idealnego?

You may also like

10 komentarzy

  1. Super wyszedł Ci kolorek 🙂 Też jestem fanką Nailaca, bo ich lakiery naprawdę nie uczulają, więc jestem spokojna, gdy nakładam je na pazurki 😉

  2. Ale piękny kolor! Rozglądałam się za czymś podobnym i już wiem jaki dokładnie ma nr i jak wygląda na paznokciach 🙂 Także wielkie dzięki! Ja natomiast polecam nowe kolorki z kolekcji Rozenek – udało mi się kupić 4 na targach i już nie mogę się doczekać, aż wszystkie przetestuję 😀

    1. Cieszymy się, że się spodobał! 🙂 W tym roku niestety nie udało mi się być na targach, chociaż bardzo chciałam..tym bardziej, że pojawiły się piękne jesienne kolekcje i podczas Beauty Forum można skorzystać z dodatkowych promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *