Nasz pomysł na prezent na święta – spersonalizowane bransoletki od Nomination Italy

Sister knows better

Odliczanie do Świąt czas zacząć! Jeśli wciąż szukacie prezentu dla najbliższych i chcecie uniknąć banału, być może spodoba się Wam pomysł na upominek pod choinkę.

Trend na personalizację utrzymuje się już od kilku lat. Wcale nas to nie dziwi. Dzięki niemu możemy podarować coś wyjątkowego i dopasowanego do gustu obdarowanej osoby.  Poprzez poszczególne elementy możemy wyrazić wdzięczność, podkreślić łączącą nas relacje, czy nawiązać do ważnego wydarzenia. Ile pomysłów, tyle możliwości!

Nasza dzisiejsza propozycja prezentowa to biżuteria od marki Nomination Italy.

Jest to włoska firma z długoletnim stażem, której butiki znajdziecie niemalże w całej Europie, a wszystkie produkty projektowane i produkowane są we Florencji.

Nam szczególnie spodobała się kolekcja Composable, czyli bransoletki, które możecie dowolnie modyfikować. Dostępne są 3 wersje kolorystyczne – srebrna, złota i różowe złoto. Oczywiście wybrałyśmy ostatnią opcje (ach ta słabość do różu ;)).

Całość dzisiejszej stylizacji pozostaje w nieco humorystycznym stylu, a to wszystko za sprawą koszulek z bohaterami naszych ulubionych bajek z dzieciństwa. Kto powiedział, że elegancka biżuteria nie obroni się w zestawieniu z Disnejowskimi postaciami.

W końcu Święta, to czas kiedy w każdym z nas odzywa się coś z dziecka!

 Gosia: Bransoletka Nomination, T-shirt (podobny tutaj – Minnie zniknęła już ze sklepu online, jednak na pewno znajdziecie ją stacjonarnie), spódnica Zara, pasek Stradivarius, botki Bershka (poprzednia kolekcja). 

Karola:Bransoletka Nomination, T-shirt (podobny tutaj – sytuacja podobna jak u Gosi, niedostępny już online, jednak na pewno dorwiecie jeszcze Bambiego w sklepie), botki Stradivarius, spodnie Medicine (kupione w outlecie). 

Sister knows better

Sister knows better

Sister knows better

Sister knows better Sister knows better

Sister knows better

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *