Jesień na paznokciach – piękny kolor #265 z nowej kolekcji NaiLac

NaiLac kolor #265

Czy też tak macie, że kolor na Waszych paznokciach zmienia się wraz z porą roku i nastrojem?

Zazwyczaj latem decydujemy się na pastelowe lub neonowe odcienie podczas gdy jesienią chętniej sięgamy po barwy ciemne i stonowane. Od zeszłego sezonu chodził mi po głowie kolor khaki. Gdy tylko zobaczyłam nową, jesienną paletę od NaiLac wiedziałam, że lakier #265 będzie strzałem w dziesiątkę!

W kolekcji Małgorzaty Rozenek znajduje się pięć nowych kolorów o numerach od #264 do #268, jak na zdjęciu poniżej. Jeśli zakochałyście się w nich tak jak ja, mam dla Was super wiadomość! Dziś i jutro (28-29.10) w sklepie internetowym firma oferuje 15% zniżki dla swoich klientek, szczegóły tutaj.

NaiLac-baner-kolekcja-MRozenek

Najnowasz kolekcja NaiLac. Źródło: NaiLac

Ostatnio coraz częściej na paznokciach pojawiają się stylizacje z matowym wykończeniem. Dla urozmaicenia i po części dlatego, że nie mogłam się zdecydować, jedną dłoń pomalowałam topem matowy, a drugą błyszczącym.

Ciekawa jestem, która wersja mat, czy błysk podoba Wam się bardziej!

NaiLac #265

NaiLac #265

NaiLac #265

 

You may also like

3 komentarze

  1. Szczerze, nie mogę się zdecydować 🙂 i jedna i druga dłoń wygląda super! Ale idąc trendami tej jesieni, to chyba jednak matt wygrywa. Ja właśnie mam na rękach czerwień z matowym wykończeniem z nowej kolekcji Nailac. Super wygląda i już się czaję na kolejne kolorki 😉

  2. ja zakochałam się w co najmniej 3 kolorkach jesiennej kolekcji nailac – naprawdę zaszaleli w tym sezonie. nie mogę się już doczekać nowości <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *