Piękny kolor z jesiennej palety NaiLac #264, czyli atrament z kroplą intensywnej czerni

Lakier hybrydowy NaiLac #264

Kochani, jeśli śledzicie naszego bloga regularnie to pewnie zauważyliście już, że jestem fanką produktów marki NaiLac. Ostatnio najbardziej podobają mi się paznokcie jednokolorowe, jednak z racji tego, że mamy karnawał postanowiłam wybrać lakier hybrydowy NaiLac  #264, o kuszącym odcieniu atramentu z kroplą intensywnej czerni. Zestawiłam go z pyłkiem mirror effect od SPN,  o którym pisałam już tutaj. Myślę, że całość wygląda bardzo elegancko i będzie ciekawym uzupełnieniem karnawałowych stylizacji.

Dodatkowo, gdy tylko zobaczyłam pierścionek z Parfois, pomyślałam, że będzie się on super komponował z kolorem paznokci! Co sądzicie o takim zestawieniu?

Lakier hybrydowy NaiLac #264

Lakier hybrydowy NaiLac #264

Fotografia: Pieksart

 

You may also like

14 komentarzy

  1. Przepiękny kolor! Chyba na poważnie muszę zastanowić się nad hybrydami. Zwykły lakier do paznokci niestety nie będzie się tak prezentował.

  2. Kolor- piękny! Lubię takie odcienie. Właśnie miałam pisać, że świetnie pasują do niego pierścionki. Fajny zestaw! ?

    1. Paznokieć, na którym ma być efekt lustra maluję jako ostatni, po zabezpieczeniu pozostałych topem. Jeśli chodzi o zabrudzenie topu na paznokciu z efektem lustra, to w tym przypadku używam innego topu, bo niestety ciężko zapobiec dostaniu się pyłku do produktu.

  3. super foty i stylizacja z tymi pierścionkami! no i dzięki za inspirację, już wiem jaki kolejny kolor zamówię od Nailac 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *