Kwiatowe sukienki w dwóch odsłonach – mini & maxi

Sister knows better

Jesień zbliża się wielkimi krokami, my jednak postanowiłyśmy wykorzystać ostatnie ciepłe dni, aby pospacerować w sukienkach. Choć wybrałyśmy skrajnie odmienne długości to łączy je piękny, kwiatowy print.

Karola postawiła na sukienkę mini od polskiej marki Just Paul w pięknym odcieniu bordo. Jest to moja pierwsza rzecz tej firmy. Po rozpakowaniu wyczekanej przesyłki zachwyciła mnie miękkość materiału i doskonała jakość wykonania. Myślę, że będę w niej chodzić zarówno latem, jak i jesienią do grubych rajstop i botków. Całość zestawiłam z mini plecaczkiem z Zary, który można także nosić jako torebkę. Jak dla mnie super rozwiązanie.

Gosia wybrała sukienkę maxi zapinaną na guziki. Co ciekawe, mimo długości dobrze wygląda też na osobach niższych(164 cm wzrostu ;)) W nadchodzącym sezonie jesień-zima widać wyraźny trend na sukienki o niestandardowych zapięciach na guziki, czy wiązane potocznie nazywane kopertowymi. Mama zawsze odradzała nam ten fason, bo (tutaj cytat) “rozwiąże się” lub “przecież to niewygodne”. Jednak przyznam, obecnie jest tyle pięknych modeli, że chyba zaryzykujemy!

Karola: Sukienka Just Paulbuty i plecak Zara, na paznokciach lakier ChoCoLaTe nr 648 od SPN

Gosia: Sukienka i buty Stradivarius, torebka Mumu

Stradivarius maxi dress

Mumu bag

Stradivarius dress, mumu bag

Just Paul

Just Paul dress sister knows better

just paul dress

zara bag

SPN nr 648

You may also like

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *