Kto rano wstaje…ten idzie robić zdjęcia!

Sister knows better
To już ostatnia porcja zdjęć znad morza. Sesja ta wymagała od nas nie lada poświęcenia. Wstałyśmy o 4 rano w poszukiwaniu wymarzonych kadrów.  Jednak widok wyłaniającego się z morza Słońca, skutecznie wynagrodził nam poranną pobudkę.

Pogoda trafiła nam się bajkowa, a na niebie nie było ani pół chmurki. Byłyśmy zdziwione, że nad Bałtykiem może być tak ciepło, o tak wczesnej porze!
Dla nas te wakacje były szczególne. Po raz pierwszy od lat spędziłyśmy je wspólnie. Jak za dzieciaka, gdy rodzice wysyłali nas na kolonie. Razem w domu, razem w pokoju na obozie, dosłownie wszędzie razem 😉 Jednak jakoś nie miałyśmy z tym problemu, ponieważ odkąd pamiętamy super się dogadywałyśmy.
Tym bardziej, wyjazd był dla nas niczym powrót do przeszłości – miałyśmy nawet wspólną kwaterę!

Mamy nadzieję, że Wy również wracacie z letniego odpoczynku z miłymi wspomnieniami. A jeśli jesteście w gronie szczęśliwców, którzy urlop mają przed sobą – wyciśnijcie z tego czasu jak najwięcej!

Karola: sukienka Zara (podobna tutaj), espadryle Pull & Bear (kupione na wyprzedaży), koszyk Roboty Ręczne

Gosia: spodnie Reserved, bluzka Zara (kupiona na letniej wyprzedaży), sandałki Bonprix , siatka Bershka (niestety już niedostępna w sklepie, jednak podobną znajdziecie tutaj).

Sister knows better

Sister knows better

Sister knows better

Sister knows better

Sister knows better

Sister knows better

Sister knows better

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *