Najlepsze kostiumy kąpielowe na lato – dużo inspiracji

Sister knows better

Za moment urlop, a Ty w panice zastanawiasz się jaki strój kąpielowy spakować do walizki? Jeśli tak, ten mini poradnik jest dla Ciebie. Znajdziesz w nim przegląd najmodniejszych kostiumów kąpielowych na lato.

Do mody wróciły jednoczęściowe stroje plażowe. Paradoksalnie, naszym zdaniem są one bardziej zmysłowe od tradycyjnych bikini. Wiele z nich posiada fantazyjne wycięcia, które sprytnie zakryją to co niechciane i wyeksponują to co chciałybyśmy podkreślić. Niektóre marki, jak na przykład KappAhl mają w swej ofercie kostiumy, których zadaniem jest modelowanie sylwetki.

Jednak i dla fanek kostiumów dwuczęściowych znajdzie się coś ciekawego. Obecnie w sklepach znajdziemy sporo kostiumów w stylu retro, z podwyższonymi majtkami. Nam osobiście trend ten bardzo się podoba, a przy okazji zawsze można ukryć jakąś drobną fałdkę na brzuchu.

Jednak najważniejsze Kochane to cieszyć się wakacjami. Nie przejmujcie się, że coś się Wam gdzieś zwija, bo przecież ma tak większość z nas (chyba, że jesteś szczęściarą i masz figurę modelki). Niezależnie od budowy, po raz kolejny powtarzamy, że najlepsza biżuteria to uśmiech. Nawet najpiękniejsza kobieta nie będzie wyglądać ładnie, gdy na kilometr widać, że źle się czuje we własnym ciele.

Kostiumy Forever 21, Karola  i Gosia 

Sister knows better

Sister knows better

Od góry od lewej: KappAhl 159,99 zł, Oysho 149 zł, KappAhl  stanik 79,90 zł, majtki 59,99 zł, Bonprix 74,99 zł

Sister knows better

Od góry od lewej: Oysho 149 zł, Oysho 179 zł, Top Secret 39,90 zł, Oysho 149 zł

Sister knows better

Od góry od lewej: Etam 53, 97 zł, Oysho 149 zł, Gatta 179,90 zł, Pieces – Zalando 149,65 zł

Sister knows better

Od góry od lewej:H&M majtki i biustonosz 59,90 zł, MISSGUIDED  majtki 39,99 zł i biustonosz 49,99 zł, MISSGUIDED  majtki 39,99 zł i biustonosz 49,99 zł, Bonprix 89,99 zł

Sister knows better

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *