Idealna stylizacja na lato – maxi sukienka z Reserved

sister knows better

Jak w roku poprzednim wymarzyła mi się sesja w kwiecistej sukience. Żeby nieco urozmaicić, stwierdziłam, że biorąc mojego kochanego pieska na spacer mogę skorzystać podwójnie. Z jednej strony codzienny spacer uznam za zaliczony, a z drugiej na fotografiach pojawi się nowy bohater. I tutaj stanęłam przed nie lada wyzwaniem.

Szczerze podziwiam i od dziś darzę ogromnym szacunkiem fotografów zwierząt. Zrobienie chociaż jednego, sensownego zdjęcia w towarzystwie Sofi (bo tak wabi się mój łaciaty kudłacz) graniczy z cudem.W szczególności, gdy w jednej ręce trzyma się kwiaty, a w drugiej próbuje okiełznać wybuch psiej radości na widok jeziora.

Jednak po wielu próbach ( i trudach) udało nam się zrobić kilka ujęć. Pewnie dlatego, że Sofi zmęczyła się rozrabianiem.

W dzisiejszej stylizacji dominują kwiaty. Zarówno te żywe, jak i na sukience. Jest kolorowo i dużo się dzieje. Czerwień zestawiłam z żółtą siatką – prawdziwy flower power.  Elementem łączącym całość są kolczyki. Kojarzą mi się z cukierkami nimm2, które jadłam w dzieciństwie. Piękny bukiet skradłam mamie – dostała go w prezencie od taty. Dokładnie tak, po ponad trzydziestu latach małżeństwa rodzice wciąż robią sobie miłe prezenty.

Podsumowując – nie bójmy się niebanalnych zestawień kolorystycznych w końcu lato jest od tego by zaszaleć!

Sukienka Reserved (kupiona na wyprzedaży), kolczyki i siatka Stradivarius, bukiet Kwiatowe kreacje
Sister knows better

Sister knows better

Sister knows better

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *