Futrzaki atakują!

Sister knows better

Co założyć, gdy nie mamy ochoty tonąć w wielkiej, puchowej kurtce? Ciekawą alternatywą i na dodatek ciepłą może okazać się kolorowy futrzak. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo w sklepach mamy futerkowy zawrót głowy. Mini, midi lub maxi, z kapturem albo bez, dostępne niemalże w każdym kolorze. Gotowi na atak futrzaków? 

Karola

Jeszcze rok temu nie odważyłabym się ubrać w tak rzucające się w oczy futerko… Nie dość, że włochate, to na dodatek fioletowe. Nie wiem, czy to dlatego, że się starzeję i coraz mniej przejmuję się tym, co powiedzą inni. Może dzięki prowadzeniu bloga mam więcej odwagi, żeby wyjść na ulicę w czymś super charakterystycznym. Niezależnie od powodów, w futrzaku czuję się świetnie i miałam niezły ubaw paradując w nim po ulicy i patrząc na reakcję przechodniów, a wierzcie mi było co obserwować.

Gosia

Karola widząc mnie po raz pierwszy w futerku stwierdziła, że wyglądam jak Yeti. Ze smutkiem odwiesiłam futerko i odpuściłam (na chwilę) temat. Zawsze wydawało mi się, że futra zarezerwowane są głównie na wieczorne wyjścia, ale postanowiłam zaryzykować i zestawić je z jeansami. Okazało się, że świetnie czuję się w takim połączeniu i teraz jest to jedno z częściej wybieranych przeze mnie okryć wierzchnich. Już nie mogę się doczekać wyprzedaży, bo mam upatrzoną kolejną futrzaną kurtkę!

Karola: Futerko Mango, torba Obag, pierścionek Pandora, buty poprzednia kolekcja, podobne tutaj

Gosia: Futerko H&M , jeansy Reserved, botki&kolczyki Parfois

Płaszcz futerko

Płaszcz futerko

Pierścionek Pandora

Płaszcz futerko

Płaszcz futerko

Płaszcz futerko

Błyszczące buty

Sister knows better

Futrzany płaszcz

You may also like

8 komentarzy

  1. Ale świetne są te oba futrzaki! ?? Szczególne brawa za ten fiolet – no super jest, ale ja to bym tylko w odważyła się założyć go w przymierzalni. ?
    Już od kilku sezonów przyglądam się futerkom i nadal nie mam na nie odwagi.? Może za rok zaszaleję. ? Myślę, że nadal będą mi się podobać, skoro od tylu lat wzdycham do takich kurtek.

    1. Futrzaki przyciągają wzrok, ale serdecznie polecamy! Gdy raz się człowiek odważy, to potem już z górki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *