Beżowy trencz – klasyka zawsze w modzie

Beżowy trencz

Mówią, że klasyka zawsze się sprawdza i chyba coś w tym jest. Jednym z ponadczasowych elementów garderoby jest beżowy trencz. Pomyślałyśmy, że każda z nas przedstawi go w inny sposób, dlatego Gosia śmiga w białych nike’ach, a ja na elegancko w kozakach za kolano. 

Karola

Długo zajęło mi znalezienie ciekawego płaszcza, który w swoim składzie miałby wełnę, zapinanego na guzik, wiązanego w talii i jeszcze w rozsądnej cenie. Dodatkowo nie chciałam, żeby był zbyt długi, bo wyglądam wtedy jak ciotka klotka albo Neo z Matrixa… Sporo wymagań, prawda?
Zdecydowałam się na zakup w Shopping Center 9. Płaszcz bardzo mi się podoba i idealnie nada się na okres przejściowy, gdy za ciepło jest na puchowe kurtki, a już zbyt zimno, by nosić wiosenne parki.

Płaszcz Shopping Center 9

Gosia

Jako, że jestem łowcą okazji, często udaje mi się wypatrzyć perełki na przecenach. Trencz który widzicie na zdjęciach pochodzi z wiosennych wyprzedaży w Stradivariusie. Dałam za niego około 50 zł, choć jego cena wyjściowa wynosiła ponad pięć razy tyle… Trencz jest długi, sięga mi do kostek, jednak nie uważam, że wyglądam w nim jak Neo z Matrixa (jak to mówi Karola), może bliżej mi do buki… Nie no, tak tylko żartuję 😉 Fajnie prezentuje się na sportowo, jednak myślę, że spokojnie można go też ubrać do botków na obcasie.

Trencz, podobny znajdziecie tutaj i tutaj

Beżowy trencz

Beżowy trencz

Beżowy trencz

Beżowy trencz

Beżowy trencz

Beżowy trencz

Beżowy trencz

You may also like

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *